narrative-7

Przedszkolaki z wizytą w bibliotece

W poniedziałek 14 maja Bibliotekę Publiczna w Wyrzysku odwiedziła grupa „Tygrysków” z Przedszkola Publicznego w Wyrzysku pod opieką pani Dominiki Pacholskiej-Wiśniewskiej.
Tematem spotkania było zapoznanie przedszkolaków z biblioteką. Wizyta w bibliotece pozwoliła dzieciom zaznajomić się z tym miejscem oraz zasobami biblioteki, ponieważ przedszkolaki mogły przejrzeć ulubione książki, które zachwyciły je swoją oryginalnością.
Nasi mali goście dowiedzieli się także, jak należy dbać o książki. Nie zabrakło również głośnego czytania. Dzieci wysłuchały wiersza pt. „Jeż” Hanny Zdzitowieckiej, a zwieńczeniem spotkania była praca plastyczna do wcześniej wysłuchanego wiersza.
Przedszkolaki z uśmiechami na buzi opuszczały bibliotekę i obiecały, że niebawem tutaj wrócą.

M-GOK Wyrzysk, Biblioteka Publiczna