2016-12-08-01-Przedszkole

Spotkania z przedszkolakami

Spotkania z przedszkolakami

W ostatnim czasie nasze progi systematycznie odwiedzają przedszkolaki. Zawsze, są to spotkania mające na celu bawić i rozwijać nasze małe pociechy.
Na początku powitaliśmy wszystkie dzieci po wakacjach. Rozmawialiśmy, o tym jak upłynęły wakacje, co robiły, gdzie były. Następnie odtworzony został utwór Agnieszki Nożyńskiej-Demianiuk pt. ,,Do przedszkola”. Kolejny punkt spotkania nawiązywał już do dnia 29 września, czyli święta głośnego czytania. I specjalnie na tą okazję został zaproszony Pan Burmistrz Tadeusz Perliński, który zaprezentował utwór pt. „Witaj szkoło”.
Po prezentacji wiersza czekała na naszych podopiecznych jeszcze jedna niespodzianka przygotowana przez Pana Burmistrza. Był to teatrzyk kukiełkowy, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzieci były prze-szczęśliwe! A na zakończenie z racji święta przedszkolaka dzieci otrzymały słodkości.
W listopadzie z kolei rozmawialiśmy o jesieni, która nas otacza. To spotkanie rozpoczęliśmy od prezentacji multimedialnej. Był tam pokaz slajdów, który w przystępny sposób za pomocą fotografii i dźwięków miał pokazać przedszkolakom, kiedy zaczyna się kalendarzowa jesień, czym się charakteryzuje oraz co trzeba robić w tym czasie.
Spotkanie zakończyliśmy wyklejaniem drzewa z uprzednio ususzonych liści i wspólnym pamiątkowym zdjęciem.
Bardzo cieszymy się, że nas odwiedzacie! Do zobaczenia wkrótce!

Biblioteka Publiczna w Wyrzysku

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”98″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”21″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/users/hose4301/public_html/domains/biblioteka.mgokwyrzysk.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.