2016-06-28-07-Przystanek

Przystanek pomysłów w Osieku nad Notecią

Spotkania dla dzieci organizowane w filii biblioteki publicznej w Osieku nad Notecią mają, między innymi, na celu wspieranie aktywności plastycznej dzieci. Podczas zajęć panuje swobodna i akceptująca atmosfera dzięki czemu uczestnicy odkrywają swoje możliwości. Z ciekawością podchodzą do nowych technik plastycznych, uczą się ich, jednocześnie często sięgają do swojej fantazji, pobudzają wyobraźnię.
W czasie ostatnich zajęć dzieci wykonały laurkę-serce dla Mamy, tekturowe lody na patyku, kolaż na brystolu przedstawiający słodkie drzewo, stylową koszulę z krawatem na Dzień Ojca. Natomiast podczas ostatniego spotkania przed wakacjami bawiły się malując palcami.
Mamy nadzieję, że latem dzieci znakomicie wypoczną, nabiorą sił i wrócą na piątkowe spotkania we wrześniu.

M-GOK, Biblioteka – filia Osiek nad Notecią