Książka

Napisz wiersz i wygraj 1000 zł lub zestaw książek.

W maju br. podczas 17. Nadnoteckich Dni Literatury rozstrzygnięty zostanie Turniej Jednego Wiersza.
Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do osób w wieku powyżej 16 lat, mieszkających w regionie nadnoteckim.
Uczestnik może zgłosić do turnieju tylko jeden utwór poetycki, dotąd niepublikowany.
Oznaczony godłem (znakiem autora) wiersz w trzech egzemplarzach z dołączoną zaklejoną kopertą zawierającą dane autora (imię i nazwisko, adres, wiek, telefon lub e-mail) i oznaczoną tym samym godłem oraz oświadczenie uczestnika konkursu prosimy przesłać do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana (ul. Buczka 14, 64-920 Piła) w terminie do 16 maja 2017r.
Spośród nadesłanych wierszy jury powołane przez organizatora wytypuje 5 utworów.
Uroczyste rozstrzygnięcie turnieju nastąpi 24 maja 2017r. podczas biesiady literackiej, odbywającej się w ramach 17. Nadnoteckich Dni Literatury.
 Nagrody:
–  autor najlepszego wiersza, wyłonionego przez pisarzy Nadnotecia  otrzyma 1000 zł.,
–  autor najlepszego wiersza, wyłonionego przez publiczność otrzyma zestaw książek.
Organizator zastrzega sobie prawo opublikowania utworów bez honorariów, a także możliwość udostępnienia ich mediom bez zgody autorów.

Kontakt z organizatorem konkursu: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, www.biblioteka.pila.pl, tel. 67 351 79 03, e-mail: pimbp@biblioteka.pila.pl

Zrealizowano z dotacji celowej Powiatu Pilskiego