2019-06-03-04-DKK5

Majowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece Publicznej w Wyrzysku.

Majowe spotkanie Dyskusyjnego
Klubu Książki w Bibliotece Publicznej w Wyrzysku.

Książka Adama Cioczka była tematem majowego spotkania DKK.

Na wstępie kilka słów o autorze:

Adam Cioczek- urodził się w 1982 r. w Lublinie, ukończył studia scenariopisarskie w Warszawskiej Szkole Filmowej. W roku 2014 ukazała się debiutancka powieść kryminalna „Koniec gry”. Autor jest scenarzystą m.in. seriali”Ojciec Mateusz”, pracował także przy scenariuszach do znanych seriali „Samo życie”, „Pierwsza miłość”, „Malanowski i partnerzy”.

Powieść „Zamieć”opowiada o losach trzech osób, które przepadają bez wieści. Autor w wyjątkowy sposób tworzy portrety psychologiczne bohaterów oraz niezwykle umiejętnie i trafnie odkrywa ich rozterki duchowe, co pobudza czytelnika do przemyśleń i głębokich refleksji. Wspaniale prowadzona narracja nie pozwala oderwać się od lektury.

Zachęcamy do przeczytania tej niezwykłej i pasjonującej książki, ponieważ znajdziemy w niej rady jak odnaleźć swoje miejsce na ziemi, jak kształtować swój wizerunek, można znaleźć odpowiedź na pytanie: dlaczego ludzie znikają bez wieści?

Termin następnego spotkania zaplanowano na dzień 18 czerwca, a do przeczytania wybrano książkę Ewy Mai Maćkowiak „Na koniec świata”.

[ngg src=”galleries” ids=”240″ display=”basic_thumbnail”]