2018-07-05-04-PP

Przystanek Pomysłów- czerwiec

Przystanek Pomysłów- czerwiec

W czerwcu uczestnicy „Przystanka Pomysłów” jak na zajęcia odbywające się w bibliotece przystało zaangażowali się w akcję „Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom”. Jedna z mam dzieci biorących udział w spotkaniu przeczytała dzieciom „Lokomotywę” Juliana Tuwima, a dzieci wypełniły puste wagoniki rysując w nich przedmioty i zwierzęta, o których była mowa w wierszu.

Kolejne zajęcia poświęciliśmy na bardzo spersonalizowane prace. Kolorowe kombinacje odcisków palców, które przy pomocy czarnego cienkopisu zmieniały się w prawdziwe kolorowe cuda : myszki, kotki, łosie, pawie,serca, kwiatki itp.

Pamiętając o świętach naszych najbliższych nie mogliśmy nie przygotować niespodzianek dla naszych tatusiów. Nie od dziś wiadomo, że tata to bohater dziecięcego świata więc przygotowaliśmy dla nich puchary i dyplomy „Super Taty”.

Ostatnie nasze spotkanie w czerwcu to podróż „Piechotą do lata” w kolorowych i przezabawnych butach – pudłach, w których będziemy przechowywać wakacyjne znaleziska. Korzystając z okazji, że to już wakacje, a w wakacje poznajemy nowych kolegów i koleżanki postanowiliśmy w ramach wzajemnej integracji twórczej spędzić ten czas wraz z dziećmi uczęszczającymi do Świetlicy Socjoterapeutycznej w Osieku nad Notecią.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom „Przystanka Pomysłów” za wspólny mile i twórczo spędzony czas w zakończonym sezonie. Zapraszamy od września na kolejną odsłonę naszych spotkań.

M-GOK Wyrzysk, Biblioteka Publiczna
filia Osiek nad Notecią

[ngg_images source=”galleries” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”21″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/users/hose4301/public_html/domains/biblioteka.mgokwyrzysk.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.