2016-12-22-01-DKK

Przedświąteczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Wyrzysku

Dnia 14 grudnia w świątecznej atmosferze odbyło się spotkanie DKK, w którym uczestniczyli Pan Tadeusz Perliński- Zastępca Burmistrza Wyrzyska, Pani Magdalena Smełsz – Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wyrzyska oraz  członkowie Klubu.
Klubowicze wymienili się życiowymi doświadczeniami i opowiadali różne historie z życia.
Miłym akcentem spotkania było powitanie nowej miłośniczki literatury w naszym klubie Pani Ludmiły Kosteckiej. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znajdą się wielbiciele książek, którzy z chęcią dołączą do naszego Klubu.
Spotkanie przebiegło w przyjemnej, magicznej atmosferze przy pastorałkach i refleksjach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.
Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie, które ustalono na dzień 25 stycznia 2017 roku.

Życzymy Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!