Czytaj książki!

Najbardziej aktywni czytelnicy w 2016 roku!

Dnia 12 grudnia o godz.15.00 w miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wyrzysku zostali wyłonieni najbardziej aktywni czytelnicy w Bibliotece Publicznej w Wyrzysku oraz w Bibliotece w Osieku nad Notecią. W spotkaniu uczestniczyli Pan Tadeusz Perliński- Zastępca Burmistrza Wyrzyska, nagrodzeni czytelnicy oraz ich najbliżsi.
Gości powitała Pani Magdalena Smełsz-Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wyrzysku, następnie głos zabrała Pani Barbara Pawlak, która opowiedziała o działalności biblioteki oraz o wartościach wynikających z  czytania książek.
W dalszej części spotkania Pani Magdalena Smełsz wręczyła statuetki „Czytelnik Roku 2016” najbardziej aktywnym czytelnikom. Zwycięzcy i  pozostali  laureaci otrzymali nagrody książkowe.
Po części oficjalnej wszyscy zebrani zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który upłynął w miłej i przyjemnej atmosferze.
Poniżej przedstawiamy zwycięzców rankingu „Najbardziej aktywny czytelnik roku 2016 r.”

Wyrzysk Osiek nad Notecią
Ewa Szaefer