2016-06-06-04-Majowa

Majowa wizyta Dziecięcego Klubu Dyskusyjnego

Po raz kolejny odbyło się spotkanie Dziecięcego Klubu Dyskusyjnego w Bibliotece Miejskiej w Wyrzysku. Już na samym początku zostaliśmy mile zaskoczeni przez Naszych najmłodszych czytelników, otóż otrzymaliśmy od Nich piękne kwiaty i życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Działacza Kultury. Dziękujemy za pamięć!
Omawianym tematem było Święto Dnia Mamy przypadające 26 maja. Dzieci wysłuchały wierszy o tematyce matki w poezji, a następnie same wyrecytowały wiersz Barbary Zakrzewskiej pt. ,,Święto każdej mamy’’. Po wystąpieniach nadszedł czas na mały przerywnik- słodycze, soki, ciastka czyli wszystko to co dzieci uwielbiają. W spotkaniu nie zabrakło również namalowania portretu swojej mamy oraz opowiadań o ich zainteresowaniach, marzeniach, ulubionych książkach.
Kochane dzieci cieszymy się, że tak często i chętnie Nas odwiedzacie. Do zobaczenia niebawem! Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku może być dumna z tak aktywnych i mądrych uczniów.

Spotkanie poprowadziła
pani Marta Dłoniak i Anna Kostecka