2019-01-16-04-PP

Magia świąt w filii bibliotecznej w Osieku nad Notecią.

Podczas grudniowych „Przystanków pomysłów” w filii bibliotecznej w Osieku nad Notecią powstało mnóstwo pięknych świątecznych dekoracji.

Jako pierwsze pojawiły się urocze aniołki, zawieszki na choinkę z tajemniczą kieszonką na małe co nieco oraz cudowny anioł ubrany w sukienkę z brokatowych gwiazdek, który dumnie pilnuje naszej biblioteki.

Jak święta to musi być Mikołaj, jak Mikołaj to zaprzęg z saniami i, no właśnie renifery. Przy użyciu brązowego i żółtego papieru, nożyczek, kleju, wstążek i czerwonych pomponików wyczarowaliśmy zabawne renifery. Te sympatyczne rogate stworzonka z papieru przyniosły nam sporo dobrej zabawy. Kolejny nieodzowny element świątecznego wystroju to choinka. My w tym roku przygotowaliśmy mini choineczki z plasteliny udekorowane cekinami oraz choineczki z papilotek do muffinów na łańcuchu.

Rok zakończyliśmy w błyskotkach, czyli brokat, cekiny i konfetti. Wykonane przez nas maski, bransoletki i armatki do konfetti były idealnym przygotowaniem do sylwestra. Przeżyliśmy ze sobą kolejny kreatywny rok, bardzo dziękujemy wam za obecność i pozytywną energię.

MGOK Wyrzysk, Biblioteka Publiczna
-filia w Osieku nad Notecią