2016-06-13-02-K_Srody

Kolorowe środy

Kolorowe środy

 

Ostatnie spotkania z cyklu „Kolorowe środy” w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku przyniosły nam wiele radości. Obchodziliśmy wtedy:
– Dzień Praw zwierząt. Z pomocą wiersza Agnieszki Nożyńskiej-Demianiuk pt. ,,Bądź dobry” dowiedzieliśmy się o istocie tego święta. Rozmawialiśmy o odpowiednim traktowaniu zwierząt oraz o swoich domowych pupilach. Dlatego też, podsumowaniem spotkania były portrety swoich ulubionych zwierzątek.
– Dzień matki przypadający na 26 maja. Jest świętem, które ma celu okazanie matkom szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie.
Podopieczni wykonali przepiękne laurki z życzeniami oraz kolorową bransoletkę z makaronu, która dopełniła upominek. Trzeba przyznać, iż tego dnia dzieci z wielkim zaangażowaniem i dokładnością pracowały. W końcu kochamy nasze mamy!
– 1 czerwiec to z kolei wyjątkowy czas dla naszych pociech. W związku z tym Biblioteka w Wyrzysku zorganizowała dla klubowiczów piknik, zarówno I jak i II grupa była zachwycona. Gościły tutaj: słodycze, drobne przekąski, soki. Atrakcji było wiele. Ozdabialiśmy balony, formowaliśmy pieski, kwiatki. Gier i zabaw na świeżym powietrzu również nie zabrało. Chusta animacyjna to zawsze strzał w dziesiątkę. Trzeba przyznać, iż kolorowe środy miały tego dnia powodzenie, ponieważ zdobyliśmy zainteresowanie nawet uczniów bawiących się na boisku szkolnym. Balonowe szaleństwo trwało!
W przyszłym tygodniu ostatnie spotkanie kolorowych śród. Z grupą z którą się już nie zobaczymy życzymy udanych i słonecznych wakacji. Kochani do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!

Biblioteka Publiczna Wyrzysk

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.