2016-03-09-08-Kolorowe Środy

Kolorowe Środy

Kolorowe Środy

Kolorowe Środy w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich jak zwykle były udane! Spotkania odbyły się 24 lutego i 2 marca, przy przychylności pani Dyrektor Danuty Arndt-Buryta.

Zajęcia rozpoczęły się od konkursu na najlepiej wykonaną pracę. Dzieci otrzymały zadania wraz z czytanką o książkach. Po skończeniu, wyłoniliśmy najlepiej wykonaną pracę i nagrodziliśmy przecudnym małym aniołkiem, a pozostali uczestnicy otrzymali zakładki do książek.

Następnie swoją uwagę skupiliśmy na Dniu Kobiet obchodzonym 8 marca. O tym, że w tym dniu należy obsypywać panie kwiatami wiedzą nawet najmłodsze dzieci. Dlatego, wraz z podopiecznymi zrobiliśmy przepiękne kwiaty z bibuły, krepy, patyków. Po ozdobieniu ich, uczniowie chcąc sprawić przyjemność Paniom, udali się do p. Dyrektor, Wicedyrektor i p. Sekretarz szkoły, życząc wszystkiego co najlepsze!

M-GOK wraz z Biblioteką w Wyrzysku wszystkim Panią życzą spełnienia marzeń i zapraszają na ,,Wieczór z okazji ich święta”, który odbędzie się 06.03.2016 o godzinie 17.00 w sali widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Wyrzysku!

Kierownik Biblioteki
Magdalena Smełsz

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.