2018-12-16-01-Czytelnik Roku 2018

Czytelnik Roku 2018

Czytelnik Roku 2018

Kto czyta książki, żyje podwójnie. Umberto Eco

Po raz trzeci Biblioteka Publiczna w Wyrzysku nadała tytuł Czytelnika Roku. Tytuł ten przyznawany jest oddzielnie dla dzieci i dorosłych czytelników filii bibliotecznej w Osieku nad Notecią oraz Biblioteki Publicznej w Wyrzysku.

W tym roku tytuł Czytelnika Roku 2018 wśród dorosłych otrzymały panie: Maria Graczyk z Wyrzyska i Elżbieta Rusin z Osieka nad Notecią.

Natomiast dziecięcym Czytelnikiem Roku 2018 zostały: Magdalena Nalewajska z Wyrzyska oraz Nadia Wika z Osieka nad Notecią. Laureaci otrzymali statuetkę oraz pamiątkowy dyplom.

Wyróżnienia zostały przyznane także paniom: Teresie Pinkowskiej i Elżbiecie Kowalskiej z Wyrzyska oraz paniom: Bożenie Liszewskiej i Joannie Ksobiak z Osieka nad Notecią.

Z grona najmłodszych czytelników wyróżnienia powędrowały do: Martyny Kucharskiej i Jacka Weckwerth z Wyrzyska oraz Emili Gajewskiej i Leny Gromackiej z Osieka nad Notecią.

Czytelnictwo wśród najmłodszych istnieje dzięki zaangażowaniu Rodziców, którym należą się słowa uznania za godną naśladowania postawę kształtowania nawyku czytania u dzieci.

Serdecznie gratulujemy Laureatom tegorocznej edycji!

Wszystkich mieszkańców Gminy Wyrzysk zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów w Wyrzysku oraz Osieku nad Notecią. M-GOK,

Biblioteka Publiczna Wyrzysk

[ngg src=”galleries” ids=”212″ display=”basic_thumbnail”]

 

Możliwość komentowania została wyłączona.