2017-03-05-01-Dzień Kobiet

Bukiet z książek na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet filia biblioteczna w Osieku przygotowała dla Pań wyjątkową ofertę. Popularyzacja książki i czytelnictwa zajmuje ważne miejsce w działalności biblioteki, dlatego też osiecka biblioteka publiczna po raz kolejny wykonała specjalną wystawkę czytelniczą. Tworzą ją wybrane książki, których tytuły zawierają nazwy kwiatów. Książki komponują w ten sposób oryginalny i kolorowy bukiet, w którym można znaleźć sporo propozycji czytelniczych. Książkowy bukiet tworzą między innymi następujące tytuły: Róże, Marcowe fiołki, Stokrotka, Tulipanowa gorączka, Słoneczniki, Pensjonat Czerwone Maki, Dama Kameliowa, Pawilon Kwiatu Brzoskwini, Białe róże, Blondynka w kwiecie lotosu, Pensjonat na wrzosowisku, Kameliowy ogród, Zatoka Orchidei, Pośród żółtych płatków róż, Szukaj mnie wśród lawendy, Szczęście pachnie bzem, Kawiarenka pod różą, Niezapominajka, Błękitna dalia, Magnolia i wiele innych.
Wystawka potrwa do końca marca. Wszystkie zainteresowane Panie zachęcamy
do skorzystania z oferty biblioteki w Osieku.

M-GOK Biblioteka
filia w Osieku nad Notecią