2016-03-23-02-spotkanie

Baśniowe spotkanie w Bibliotece Publicznej w Wyrzysku.

Dnia 11 marca w Bibliotece Publicznej w Wyrzysku, odbyło się spotkanie autorskie uczniów klasy III z Panią Renatą Klamerus- poetką, pisarką, autorką dwóch tomów baśni pt.”Tami z Krainy Pięknych Koni”. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, autorka czytała wybrane fragmenty z książek, które przeniosły słuchaczy do egzotycznej ,tureckiej  krainy zwanej Kapadoclandią. Autorka  nawiązała wspaniały kontakt z uczniami, odpowiadała na pytania dotyczące pisania i nie tylko.
Powiało wiosną,… gdy na  zakończenie jedna z  uczennic wręczyła P. Renacie.Klamerus cudowny bukiet żonkili, w podziękowaniu za ciekawe spotkanie. Na pamiątkę zrobione wspólne zdjęcie i każdy uczeń otrzymał autograf pisarki z pieczątką.
Myślę,że spotkanie pozostanie długo w pamięci uczniów i wzrośnie zainteresowanie książką Pani Renaty Klamerus’Tami z Krainy Pięknych Koni”,którą można wypożyczyć w naszej bibliotece.
Serdecznie zapraszamy do biblioteki zainteresowanych przygodami Tami.