Wakacyjny Lipiec 2015

Wakacyjny Lipiec

Za nami Wakacyjny Lipiec, który w Bibliotece w Wyrzysku pomimo „pogody w kratkę” upłynął pod znakiem dobrej zabawy.

Wakacyjne przygody zaczęliśmy od podróży w egzotyczny świat Inków. Podczas zajęć przeprowadzonych w plenerze wykonaliśmy barwne maski z talerzyków jednorazowych, które ozdobiliśmy kolorowym papierem, farbami brokatami i oczywiście piórami.

Na kolejnym spotkaniu pochłonęła nas otchłań morskich głębin, gdzie „spotkaliśmy” kraby, ślimaki, żółwie, delfiny i wiele innych morskich stworzeń ulepionych z modeliny. Na zajęciach powstał również bibułkowy plakat oceanu, jak również ośmiornice ze styropianowych kul i kawałków bawełny, które okazały się gwoździem programu i przyniosły wszystkim dzieciakom mnóstwo frajdy.

Jako lokalni patrioci wyrwaliśmy się na chwilę z wakacyjnych klimatów w „miejską dżunglę”. W ten oto sposób na zajęciach powstała makieta naszego miasta marzeń zrobiona z kartonów, plastykowych opakowań i „wyobraźni” o naszym mieście.

Każde zajęcia to nie tylko praca twórcza, ale również ruch i zabawa, więc zapraszamy wszystkie dzieci które nie mają pomysłu na wakacyjną nudę, aby tak jak w „Wakacyjny Lipiec” przyłączyli się do „Wakacji z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Biblioteką”.

Zapraszamy!

 

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.