2016-06-08-03-DDKK

DZIECIĘCY DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

W piątek 3.06.2016r. odbyło się uroczyste zakończenie zajęć Dziecięcego Dyskusyjnego Klubu Książki.
Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować w Bibliotece Miejskiej małe przyjęcie. Pani Kierownik biblioteki Magdalena Smełsz przywitała wszystkie dzieci i podziękowała za ich udział w każdych zajęciach. Głos zabrała również pani Anna Kostecka, która była pomysłodawczynią Klubu, a jego realizacja nie byłaby możliwa, gdyby nie wzorowa przyjacielska współpraca z Biblioteką Miejską w Wyrzysku. Pani Ania serdecznie podziękowała wszystkim pracownikom Domu Kultury i na ręce pani Kierownik złożyła kwiaty od dzieci. Później uczestnicy wraz z paniami bawili się wesoło w gry i zabawy np. kalambury czy berka.
W czasie spotkania uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki będące podsumowaniem ich aktywności.
Na zakończenie nastąpiło wykonanie pamiątkowego zdjęcia.
Bardzo dziękujemy naszym dzieciom, które uczestniczyły w zajęciach oraz ich rodzicom za aktywne uczestnictwo i zaangażowanie w zajęcia.
Po wakacjach rozpoczną się kolejne spotkania DDKK w Bibliotece Miejskiej na które serdecznie zapraszamy.
Życzymy udanych wakacji.
Biblioteka Publiczna w Wyrzysku