Zasady funkcjonowania Biblioteki obowiązujące od 23 marca 2021 roku

Zasady funkcjonowania Biblioteki obowiązujące
od 23 marca 2021 roku

Z uwagi na zalecenia Ministra Zdrowia ograniczania transmisji wirusa COVID-19 i wzrastającą liczbę zachorowań na terenie kraju od 23 marca do 9 kwietnia 2021 r.

Biblioteka Publiczna w Wyrzysku i filia w Osieku nad Notecią pozostaną zamknięte.

1. Terminy zwrotu zbiorów nieprzeterminowanych zostaną przedłużone do 30.04.2021r.
  2. Terminy odbioru zbiorów zarezerwowanych zostanie zmieniony, gdy znana będzie data ponownego otwarcia bibliotek.
  3. Za okres zamknięcia bibliotek opłaty za przetrzymanie zbiorów nie będą naliczane.

O wszystkich zmianach w funkcjonowaniu bibliotek będziemy informować na bieżąco – prosimy o śledzenie naszej strony.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania ze zbiorów elektronicznych platformy IBUK Libra.

Bezpłatny KOD DOSTĘPU dla Czytelników naszej Biblioteki można otrzymać zamawiając go telefonicznie, pod numerami:

Biblioteka Wyrzysk 67 286 26 64

filia w Osieku nad Notecią 67 286 61 27