Spotkanie autorskie w filii bibliotecznej w Osieku nad Notecią

Filię biblioteczną w Osieku nad Notecią 20 marca odwiedził pan Roman Pankiewicz. Autor tryptyku “Trzy żywioły” wyszedł tym razem do młodszych czytelników z serią książek “5 ważnych zawodów”.

Podczas spotkania przybyli mieli wyjątkową okazję poznać bliżej zawód żołnierza, policjanta, strażaka, ratownika medycznego oraz listonosza. Pisarz zaprezentował swoje książki w formie teatrzyku KAMISHIBAI, co spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników.

Dużą ciekawość wzbudziły również anegdoty o sposobie pisania i pozyskiwania kostiumów na potrzeby spotkań autorskich przytoczone przez pana Romana. Dziękujemy zaproszonym dzieciom z klasy II Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią za przybycie, a Autorowi za ciekawe spotkanie i moc dobrej energii.

M-GOK, Biblioteka Publiczna – filia Osiek nad Notecią