2017-04-06-07-Warsztaty

Warsztaty rękodzieła artystycznego w bibliotece

W poniedziałkowe popołudnie filia biblioteczna w Osieku nad Notecią stała się miejscem kreatywnych działań. W tym dniu bowiem odbyły się warsztaty rękodzieła artystycznego.
Tego typu spotkania w osieckiej bibliotece cieszą się dużym zainteresowaniem, toteż stanowią stałą ofertę placówki. Warsztaty przyciągnęły do biblioteki niemałą a zarazem zróżnicowaną wiekowo grupę miłośniczek rękodzieł. Przekonuje to o tym, iż wspólne pasje nie posiadają barier wiekowych. Podczas spotkania wykonywano oryginalne drzewka szczęścia. Przybyłym pasjonatkom rękodzielnictwa wskazówek udzielała pani Elżbieta Brzezińska. Praca nad wspomnianymi rękodziełami była niezwykle absorbująca, twórcza a jednocześnie przyjemna. W rezultacie uczestniczki warsztatów zyskały niepowtarzalne rękodzieła, które stanowią ozdobę niejednego wnętrza.
Przestrzeń osieckiej biblioteki kolejny raz stała się miejscem inspiracji i artystycznych wyzwań.

M-GOK Biblioteka
filia w Osieku nad Notecią